, Przeprowadzki mieszkania w Warszawie, tanio - Atras Warszawa

Przeprowadzki

Strona Główna / Przeprowadzki

Przeprowadzki mieszkania w Warszawie - Tanio!

Jeżeli szukają Państwo rzetelnej firmy, która wykona wszystkie prace związane z przeprowadzką mieszkania w Warszawie, dobrze trafiliście. Atras Warszawa to profesjonalne przeprowadzki mieszkań. Nasze usługi dostosowane są do Państwa potrzeb. W przypadku posiadania własnej siły roboczej na miejsce wyprowadzki przyjedzie kierowca z samochodem. Dla osób, które życzą sobie kompleksowej usługi, w wyznaczone miejsce przyjedzie dwuosobowa ekipa. Na terenie Warszawy nie pobieramy opłaty za przejechane kilometry. Nasze przeprowadzki w Warszawie wykonujemy tanio i solidnie.

Koszt przeprowadzki uzależniony jest od czasu i ilości zaangażowanych pracowników:

WYNAJĘCIE SAMOCHODU I KIEROWCY

  • 130ZŁ - Każda godzina

EKIPA DWUOSOBOWA (PRZEPROWADZKA)

  • 160ZŁ - Każda godzina pracy dwuosobowej ekipy

Cena obejmuje załadunek, rozładunek oraz noszenie.

W przypadku przeprowadzki poza granice Warszawy doliczamy stawkę kilometrową wg tabeli przewozów krajowych.

W granicach Warszawy nie pobieramy opłat za przejechane kilometry.

Cena nie zawiera podatku VAT.

Zapraszamy do kontaktu!

Dlaczego warto nas wybrać?

Wiemy, że przeprowadzki dostarczają wiele stresu naszym klientom, dlatego staramy się przejąć na siebie wszystkie obowiązki.

Przeprowadzki wykonujemy fachowo i szybko, poparciem na to jest nasze kilkuletnie doświadczenie.

Posiadamy wszelkie materiały do tego aby państwa rzeczy zabezpieczyć do przenoszenia i transportu aby je spakować itp.

Atras Warszawa. Ułatwiamy przeprowadzki!

Jeżeli szukają Państwo rzetelnej firmy, która wykona wszystkie prace związane z przeprowadzką mieszkania, Atras Przeprowadzki to firma, która z pewnością spełni wszystkie Państwa oczekiwania. Nasze usługi, które obejmują m.in. przeprowadzki mieszkań w Warszawie, zostały docenione przez wielu klientów i co ważne, są dostosowane do Państwa potrzeb. Dlatego też cieszą się tak dużą popularnością. W przypadku posiadania własnej siły roboczej na miejsce przeprowadzki przyjedzie kierowca z samochodem. Oferujemy przestronne i duże samochody, które bez problemu pomieszczą Państwa meble, sprzęty i kartony z różnym i przedmiotami. Obsługujemy głównie klientów z miasta Warszawa i okolic. Ponadto, realizujemy nasze usługi bezpiecznie, kompleksowo i... tanio!

Przeprowadzki Warszawa - bezpiecznie i kompleksowo

Jeżeli życzą sobie Państwo kompleksowej usługi, w wyznaczone miejsce przyjedzie dwuosobowa ekipa. Co ważne, w związku z usługami na terenie Warszawy nie pobieramy opłaty za przejechane kilometry. Nasze przeprowadzki wykonujemy solidnie i tanio - posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji przeprowadzek mieszkań dla naszych klientów ze stolicy i jej okolic. Dbamy o bezpieczeństwo przewożonych towarów, dlatego posiadamy niezbędne akcesoria i materiały, które pozwalają na, właściwie zabezpieczenie Państwa dobytku podczas podróży. Dzięki temu nie ulegnie on szkodzeniu.

Przeprowadzki mieszkań - Warszawa. Tanio i niezawodnie!

Od czego zależy całkowity koszt naszej usługi? Od czasu poświęconego na Państwa przeprowadzkę oraz od ilości zaangażowanych w nią pracowników. Przykładowo, podstawienie samochodu, jeżeli wybierają Państwo tylko usługę transportu wynosi 20 zł, natomiast każda godzina przeprowadzki to koszt 90 zł. Jeżeli oczekują Państwo kompleksowej usługi, podstawienie samochodu to koszt 20 zł, natomiast każda godzina pracy dwuosobowej ekipy to 120 zł. Cena obejmuje zarówno, załadunek, jak i rozładunek transportowanych rzeczy oraz ich noszenie.

W przypadku przeprowadzki poza granicami Warszawy, do usługi doliczana jest stawka kilometrowa według tabeli przewozów krajowych.

Wiemy, że przeprowadzki mogą być dla wielu naszych klientów czasochłonne i stresujące, jednak wynajęcie doświadczonej ekipy, która pomoże w załadunku, jak i noszeniu transportowanych rzeczy jest nieoceniona. Co ważne, świadczymy jedne z najtańszych usług przeprowadzkowych w regionie. Nasze ceny są niezwykle konkurencyjne. Atras Warszawa to profesjonalizm, rzetelność i... Państwa zadowolenie!