Blog - przeprowadzki

Strona Główna / Blog / Jak skutecznie zabezpieczyć mienie na czas przeprowadzki?

Jak skutecznie zabezpieczyć mienie na czas przeprowadzki?

Odpowiednie i staranne zabezpieczenie na czas przeprowadzki delikatnych przedmiotów takich jak: porcelana, szkło, drobne sprzęty RTV i AGD, instrumenty muzyczne itp., mogą stanowić wyzwanie. Warto wtedy skorzystać z podpowiedzi jak właściwie je zapakować, by przeprowadzka obyła się bez strat.

Przede wszystkim delikatne przedmioty, wartościowe, które mogą ulec uszkodzeniu, koniecznie powinno się zabezpieczyć poprzez staranne zapakowanie. Nie obędzie się bez posiadania odpowiednich materiałów np. folii bąbelkowej, pianki, kartonowych sztywnych przekładek, tak by grubą warstwą zawinąć każdy z przedmiotów i je rozdzielić. Przydadzą się w tym celu również gazety albo styropian.

Przedmioty w kartonie powinny zostać ułożone, tak by nie miały możliwości przemieszczania się. Takie zabezpieczenie zamortyzuje wszystkie wstrząsy. Warto kartony zaznaczyć odpowiednią nalepką informującą o tym, co znajduje się w środku np. szkło. Dobrze jest większe przedmioty schowane do kartonu owinąć folią stretch, tak samo, jak meble. Odpowiednim zapakowaniem mienia uchronisz się przed przykrą utratą drogocennych rzeczy. Nasza firma chętnie pomoże Ci w przeprowadzeniu przeprowadzki.

Nasze usługi obejmują zabezpieczenie wszelkich transportowanych przedmiotów, by mieć pewność bezpiecznej podróży pod wskazany adres. Dajemy gwarancje profesjonalnego i kompleksowego podejścia do organizacji transportu Twojego mienia. Gwarantujemy pełne zadowolenie z naszych usług.

zabezpieczanie rzeczy na czas przeprowadzki

Zapraszamy do kontaktu!

Dlaczego warto nas wybrać?

Wiemy, że przeprowadzki dostarczają naszym klientom wiele stresu, dlatego staramy się przejąć na siebie wszystkie obowiązki. Wykonujemy je fachowo i szybko, a poparciem na to jest nasze kilkuletnie doświadczenie.

Posiadamy wszelkie materiały do tego, aby dobrze zabezpieczyć Państwa rzeczy do przenoszenia i spakować je do transportu.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu!