Przewóz mebli – inne usługi

Przewóz mebli z montażem i wiele więcej – Warszawa

Oferujemy profesjonalne przeprowadzki na terenie Warszawy. Posiadana przez nas wiedza i doświadczenie, a także zadowoleni z naszych usług klienci, stanowią najlepszą gwarancję znakomicie wykonanej pracy. Oprócz standardowych zleceń proponujemy także usługi nietypowe. Nasi pracownicy to fachowcy, którzy zajmą się demontażem i montażem mebli, przewiozą meble oraz elementy scenografii, a także przedmioty wymagające zachowania szczególnej ostrożności przy transporcie, takie jak: pianina czy antyki. Cena za przewóz mebli z montażem ustalana jest indywidualnie. Atras Warszawa to kompleksowe przeprowadzki na najwyższym poziomie!

Profesjonalny przewóz mebli z montażem

Oferowane usługi wykonujemy w oparciu o solidne doświadczenie, dlatego też proponowany przez nas przewóz mebli z montażem odbywa się w sposób sprawny, profesjonalny oraz bezproblemowy. Jesteśmy dobrze prosperującą firmą, dbającą o każdego klienta: szanujemy jego cenny czas, a poprzez wykonywanie swojej pracy na jak najwyższym poziomie, pragniemy zminimalizować wszelki stres związany z przeprowadzką. Co nas wyróżnia? Terminowość, słowność oraz kompleksowość! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą dotyczącą zarówno usług tradycyjnych, jak i nietypowych!

Usługi nietypowe:

  • montaż i demontaż mebli
  • przewóz pianin, antyków itp.
  • przewóz elementów scenografii
  • przeprowadzka lub demontaż sklepu – demontaż i montaż urządzeń znajdujących się w sklepie, salonie tj.: lady sklepowe, regały, urządzenia chłodnicze itp.
  • montaż stoisk targowych

Koszt usług nietypowych ustalamy indywidualnie, w zależności od czasu ich trwania oraz innych okoliczności mogących mieć wpływ na cenę.

Mężczyźni przenoszący kartony

Zapraszamy do kontaktu!