Inne usługi

Profesjonalne i kompleksowe przeprowadzki w Warszawie

Oferujemy profesjonalne przeprowadzki na terenie Warszawy. Nasza wiedza i doświadczenie, a także wszyscy zadowoleni klienci, którzy korzystali z naszych usług to najlepsza gwarancja znakomicie wykonanej usługi. Oprócz standardowych zleceń, zajmujemy się także usługami nietypowymi. Nasi pracownicy to fachowcy, którzy zajmą się demontażem i montażem mebli, przewiozą przedmioty wymagające ostrożności przy transporcie, takie jak pianina, antyki oraz zaoferują przewóz mebli i elementów scenografii. Cena za przewóz mebli z montażem ustalana jest indywidualnie. Atras Warszawa to kompleksowe przeprowadzki na najwyższym poziomie!

Usługi nietypowe:

  • montaż i demontaż mebli
  • przewóz pianin, antyków itp.
  • przewóz elementów scenografii
  • przeprowadzka lub demontaż sklepu – demontaż i montaż urządzeń znajdujących się w sklepie, salonie tj.: lady sklepowe, regały, urządzenia chłodnicze itp.
  • montaż stoisk targowych

Ceny usług nietypowych ustalamy indywidualnie w zależności od czasu trwania usługi oraz innych okoliczności mogących mieć wpływ na cenę.

Mężczyźni przenoszący kartony

Zapraszamy do kontaktu!

Dlaczego warto nas wybrać?

Wiemy, że przeprowadzki dostarczają wiele stresu naszym klientom, dlatego staramy się przejąć na siebie wszystkie obowiązki.

Przeprowadzki wykonujemy fachowo i szybko, poparciem na to jest nasze kilkuletnie doświadczenie.

Posiadamy wszelkie materiały do tego aby państwa rzeczy zabezpieczyć do przenoszenia i transportu aby je spakować itp.