Przenoszenie sejfów i inne usługi specjalne

Transport szaf pancernych, sejfów i wiele więcej

W naszej ofercie znajdują się przeprowadzki firm oraz biur na terenie Warszawy i okolic. Jesteśmy zaufanym partnerem, któremu mogą Państwo powierzyć transport wyposażenia pomieszczeń pracowniczych. Do naszych specjalności należą: transport sejfów (w tym również przenoszenie sejfów), a także transport szaf pancernych i innych ciężkich oraz wielkogabarytowych przedmiotów (bankomatów, dystrybutorów do napojów, czy urządzeń chłodniczych). Oferujemy nie tylko transport sejfów, ale również w razie potrzeby zajmujemy się utylizacją kas pancernych. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Możliwość współpracy z Państwa firmą, będzie dla nas zaszczytem.

  • wnoszenie i wynoszenie sejfów, szaf pancernych
  • transport sejfów, szaf pancernych
  • utylizacja sejfów (sejf do wyrzucenia) lub szaf panc.
  • transport i wnoszenie bankomatów, dystrybutorów do napojów itp.
  • transport, wnoszenie urządzeń chłodniczych (duże regały, lady chłodnicze, sklepowe i inne)
  • usługi wnoszenia schodołazem schodołaz 550 kg
  • usługi wnoszenia schodołazem schodołaz 750 kg
  • usługi wnoszenia schodołazem schodołaz 1000 kg

Koszty wykonania tego typu zleceń ustalane są indywidualnie.

Mężczyzna załadowujący meble

Zapraszamy do kontaktu!

Atras Przeprowadzki – specjaliści od zadań specjalnych

Oferta Atras Przeprowadzki to nie tylko pomoc w transporcie mebli i wyposażenia mieszkań. To również przeprowadzki firm oraz biur. Jeżeli siedziba Państwa firmy znajduje się w mieście Warszawa, polecamy nasze usługi. Dzięki nam, przeprowadzka odbędzie się szybko, kompleksowo i bez stresu! Obsługujemy klientów z Warszawy, ale i jej okolic.

Przeprowadzki biur - Warszawa

Jesteśmy zaufanym partnerem, któremu mogą Państwo powierzyć transport wyposażenia każdego rodzaju pomieszczeń pracowniczych. Ponadto, wykonujemy dla Państwa również zadania specjalne – należą do nich m.in., transport sejfów, a także innych, ciężkich i wielkogabarytowych przedmiotów. Jeśli trzeba, zajmiemy się również utylizacją kas pancernych – dzięki temu nie muszą się Państwo martwić, co zrobić z nieużywaną już kasą pancerną. Oferujemy również pomoc w transporcie bankomatów, dystrybutorów do napojów czy też urządzeń chłodniczych, dużych regałów, lad chłodniczych, sklepowych i innych. Koszty tego typu zleceń ustalane są indywidualnie i zależą m.in. od odległości, jaką musimy pokonać do miejsca przeprowadzki wskazanego przez Państwa a także od czasu poświęconego na przeprowadzkę.

Przeprowadzki firm – Warszawa. Kompleksowo i bezpiecznie

Zmieniają Państwo siedzibę? Przeprowadzają się z jednego miasta do innego, a może nowa siedziba znajduje się tylko kilka ulic dalej? Atras Przeprowadzki pomogą w każdej sytuacji. Przeprowadzki firm i biur to usługa, którą wykonujemy już od wielu lat. Wiemy, jak kłopotliwe może być komfortowe przewiezienie wszystkich biurek, foteli i krzeseł pracowniczych, dlatego oferujemy przestronne i wygodne samochody przeprowadzkowe, które pomieszczą Państwa wyposażenie biura. Co równie ważne, posiadamy wszelkie niezbędne akcesoria, które pozwolą nam przewieźć wszystkie przedmioty i meble w stanie nienaruszonym. Transport sejfów, kas pancernych czy też lad sklepowych jest nie tylko bezpieczny, ale i niezwykle sprawny.