Przewóz mebli - inne usługi

Strona Główna / Inne usługi

Przewóz mebli z montażem i wiele więcej - Warszawa

Oferujemy profesjonalne przeprowadzki na terenie Warszawy. Posiadana przez nas wiedza i doświadczenie, a także zadowoleni z naszych usług klienci, stanowią najlepszą gwarancję znakomicie wykonanej pracy. Oprócz standardowych zleceń proponujemy także usługi nietypowe. Nasi pracownicy to fachowcy, którzy zajmą się demontażem i montażem mebli, przewiozą meble oraz elementy scenografii, a także przedmioty wymagające zachowania szczególnej ostrożności przy transporcie, takie jak: pianina czy antyki. Cena za przewóz mebli z montażem ustalana jest indywidualnie. Atras Warszawa to kompleksowe przeprowadzki na najwyższym poziomie!

Profesjonalny przewóz mebli z montażem

Oferowane usługi wykonujemy w oparciu o solidne doświadczenie, dlatego też proponowany przez nas przewóz mebli z montażem odbywa się w sposób sprawny, profesjonalny oraz bezproblemowy. Jesteśmy dobrze prosperującą firmą, dbającą o każdego klienta: szanujemy jego cenny czas, a poprzez wykonywanie swojej pracy na jak najwyższym poziomie, pragniemy zminimalizować wszelki stres związany z przeprowadzką. Co nas wyróżnia? Terminowość, słowność oraz kompleksowość! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą dotyczącą zarówno usług tradycyjnych, jak i nietypowych!

Usługi nietypowe:

Koszt usług nietypowych ustalamy indywidualnie, w zależności od czasu ich trwania oraz innych okoliczności mogących mieć wpływ na cenę.

Mężczyźni przenoszący kartony

Zapraszamy do kontaktu!

Dlaczego warto nas wybrać?

Wiemy, że przeprowadzki dostarczają naszym klientom wiele stresu, dlatego staramy się przejąć na siebie wszystkie obowiązki. Wykonujemy je fachowo i szybko, a poparciem na to jest nasze kilkuletnie doświadczenie.

Posiadamy wszelkie materiały do tego, aby dobrze zabezpieczyć Państwa rzeczy do przenoszenia i spakować je do transportu.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu!