Zadzwoń: (22) 251 11 31 lub 608 612 101

Planujesz przeprowadzkę?
Zadzwoń po Atras!

Profesjonalnie - Szybko - Tanio

Dlaczego warto nas wybrać?

Wiemy, że przeprowadzki dostarczają wiele stresu naszym klientom, dlatego staramy się przejąć na siebie wszystkie obowiązki.

Przeprowadzki wykonujemy fachowo i szybko, poparciem na to jest nasze kilkuletnie doświadczenie.

Posiadamy wszelkie materiały do tego aby państwa rzeczy zabezpieczyć do przenoszenia i transportu aby je spakować itp.

Przeprowadzki - szczegóły

Przewozy krajowe - szczegóły

Inne usługi - szczegóły

Zobacz usługi specjalne

Usługi specjalne

Przeprowadzki firm i biur, transport sejfów

 

W naszej ofercie znajdują się przeprowadzki firm,  oraz biur na terenie Warszawy i okolic. Jesteśmy zaufanym partnerem, któremu mogą Państwo powierzyć transport wyposażenia pomieszczeń pracowniczych. Do naszych specjalności należą: transport sejfów (jeśli trzeba, zajmujemy się utylizacją kas pancernych),  a także   innych ciężkich i wielkogabarytowych przedmiotów (bankomaty, dystrybutory do napojów, czy urządzeń chłodniczych). Zapraszamy skorzystania z naszych usług. Możliwość współpracy z Państwa firmą, będzie dla nas zaszczytem. 

  • wnoszenie i wynoszenie sejfów , szaf pancernych
  • transport sejfów , szaf pancernych
  • utylizacja sejfów (sejf do wyrzucenia)lub szafa panc.
  • transport i wnoszenie bankomatów dystrybutorów do napojów itp.
  • transport, wnoszenie urządzeń chłodniczych (duże regały , lady chłodnicze sklepowe i inne)

Koszty wykonania tego typu zleceń ustalane są indywidualnie.


Atras Przeprowadzki – specjaliści od zadań specjalnych

Oferta Atras Przeprowadzki to nie tylko pomoc w transporcie mebli i wyposażenia mieszkań. To również przeprowadzki firm oraz biur. Jeżeli siedziba Państwa firmy znajduje się w mieście Warszawa, polecamy nasze usługi. Dzięki nam, przeprowadzka odbędzie się szybko, kompleksowo i bez stresu! Obsługujemy klientów z Warszawy, ale i jej okolic.

Przeprowadzki biur - Warszawa

Jesteśmy zaufanym partnerem, któremu mogą Państwo powierzyć transport wyposażenia każdego rodzaju pomieszczeń pracowniczych. Ponadto, wykonujemy dla Państwa również zadania specjalne – należą do nich m.in., transport sejfów, a także innych, ciężkich i wielkogabarytowych przedmiotów. Jeśli trzeba, zajmiemy się również utylizacją kas pancernych – dzięki temu nie muszą się Państwo martwić, co zrobić z nieużywaną już kasą pancerną. Oferujemy również pomoc w transporcie bankomatów, dystrybutorów do napojów czy też urządzeń chłodniczych, dużych regałów, lad chłodniczych, sklepowych i innych.

Koszty tego typu zleceń ustalane są indywidualnie i zależą m.in. od odległości, jaką musimy pokonać  do miejsca przeprowadzki wskazanego przez Państwa a także od czasu poświęconego na przeprowadzkę.

Przeprowadzki firm – Warszawa. Kompleksowo i bezpiecznie

Zmieniają Państwo siedzibę? Przeprowadzają się z jednego miasta do innego, a może nowa siedziba znajduje się tylko kilka ulic dalej? Atras Przeprowadzki pomogą w każdej sytuacji. Przeprowadzki firm i biur to usługa, którą wykonujemy już od wielu lat. Wiemy, jak kłopotliwe może być komfortowe przewiezienie wszystkich biurek, foteli i krzeseł pracowniczych, dlatego oferujemy przestronne i wygodne samochody przeprowadzkowe, które pomieszczą Państwa wyposażenie biura. Co równie ważne, posiadamy wszelkie niezbędne akcesoria, które pozwolą nam przewieźć wszystkie przedmioty i meble w stanie nienaruszonym. Transport sejfów, kas pancernych czy też lad sklepowych jest nie tylko bezpieczny, ale i niezwykle sprawny.