Przenoszenie sejfów i inne usługi specjalne

Strona Główna / Przenoszenie sejfów i inne usługi specjalne

Transport szaf pancernych, sejfów i wiele więcej

W naszej ofercie znajdują się przeprowadzki firm oraz biur na terenie Warszawy i okolic. Jesteśmy zaufanym partnerem, któremu mogą Państwo powierzyć transport wyposażenia pomieszczeń pracowniczych. Do naszych specjalności należą: transport sejfów (w tym również przenoszenie sejfów), a także transport szaf pancernych i innych ciężkich oraz wielkogabarytowych przedmiotów (bankomatów, dystrybutorów do napojów, czy urządzeń chłodniczych). Oferujemy nie tylko transport sejfów, ale również w razie potrzeby zajmujemy się utylizacją kas pancernych. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Możliwość współpracy z Państwa firmą, będzie dla nas zaszczytem.

  • wnoszenie i wynoszenie sejfów, szaf pancernych
  • transport sejfów, szaf pancernych
  • utylizacja sejfów (sejf do wyrzucenia) lub szaf panc.
  • transport i wnoszenie bankomatów, dystrybutorów do napojów itp.
  • transport, wnoszenie urządzeń chłodniczych (duże regały, lady chłodnicze, sklepowe i inne)
  • usługi wnoszenia schodołazem schodołaz 550 kg
  • usługi wnoszenia schodołazem schodołaz 750 kg
  • usługi wnoszenia schodołazem schodołaz 1000 kg

Koszty wykonania tego typu zleceń ustalane są indywidualnie.

Mężczyzna załadowujący meble

Zapraszamy do kontaktu!

Dlaczego warto nas wybrać?

Wiemy, że przeprowadzki dostarczają wiele stresu naszym klientom, dlatego staramy się przejąć na siebie wszystkie obowiązki.

Przeprowadzki wykonujemy fachowo i szybko, poparciem na to jest nasze kilkuletnie doświadczenie.

Posiadamy wszelkie materiały do tego aby państwa rzeczy zabezpieczyć do przenoszenia i transportu aby je spakować itp.

Atras Przeprowadzki - specjaliści od zadań specjalnych

Oferta Atras Przeprowadzki to nie tylko pomoc w transporcie mebli i wyposażenia mieszkań. To również przeprowadzki firm oraz biur. Jeżeli siedziba Państwa firmy znajduje się w mieście Warszawa, polecamy nasze usługi. Dzięki nam, przeprowadzka odbędzie się szybko, kompleksowo i bez stresu! Obsługujemy klientów z Warszawy, ale i jej okolic.

Przeprowadzki biur - Warszawa

Jesteśmy zaufanym partnerem, któremu mogą Państwo powierzyć transport wyposażenia każdego rodzaju pomieszczeń pracowniczych. Ponadto, wykonujemy dla Państwa również zadania specjalne - należą do nich m.in., transport sejfów, a także innych, ciężkich i wielkogabarytowych przedmiotów. Jeśli trzeba, zajmiemy się również utylizacją kas pancernych - dzięki temu nie muszą się Państwo martwić, co zrobić z nieużywaną już kasą pancerną. Oferujemy również pomoc w transporcie bankomatów, dystrybutorów do napojów czy też urządzeń chłodniczych, dużych regałów, lad chłodniczych, sklepowych i innych.

Koszty tego typu zleceń ustalane są indywidualnie i zależą m.in. od odległości, jaką musimy pokonać do miejsca przeprowadzki wskazanego przez Państwa a także od czasu poświęconego na przeprowadzkę.

Przeprowadzki firm - Warszawa. Kompleksowo i bezpiecznie

Zmieniają Państwo siedzibę? Przeprowadzają się z jednego miasta do innego, a może nowa siedziba znajduje się tylko kilka ulic dalej? Atras Przeprowadzki pomogą w każdej sytuacji. Przeprowadzki firm i biur to usługa, którą wykonujemy już od wielu lat. Wiemy, jak kłopotliwe może być komfortowe przewiezienie wszystkich biurek, foteli i krzeseł pracowniczych, dlatego oferujemy przestronne i wygodne samochody przeprowadzkowe, które pomieszczą Państwa wyposażenie biura. Co równie ważne, posiadamy wszelkie niezbędne akcesoria, które pozwolą nam przewieźć wszystkie przedmioty i meble w stanie nienaruszonym. Transport sejfów, kas pancernych czy też lad sklepowych jest nie tylko bezpieczny, ale i niezwykle sprawny.