Przeprowadzki - Warszawa Bemowo

Atras - tanie przeprowadzki na Warszawskim Bemowie

Firma przeprowadzkowa oferuje swoim klientom kompleksowe przeprowadzki indywidualne, a także firmowe. Swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do mieszkańców Warszawy Bemowo. Dzięki doświadczonej i profesjonalnej kadrze przeprowadzkowej, przewozimy meble i inne towary szybko, sprawnie i bezpiecznie pod wyznaczony adres. Nasza kadra podejmuje się realizacji nawet najbardziej skomplikowanych zleceń, jak transport nietypowych mebli, czy różnego rodzaju sof, łóżek, regałów, stołów, szaf itd... Ralizujemy przeprowadzki w konkurencyjnych cenach, solidnie i szybko.

Zakres działań przeprowadzkowych na Warszawskim Bemowie

Oferujemy kompleksowe przeprowadzki prywatne i firmowe. Zakres naszych usług jest cały czas poszerzany, w zależności od preferencji klientów. Doświadczenie, jakie zdobywamy, pozwala na uzyskanie pełnego zaufania na rynku przeprowadzkowym.

  • Wszystkie meble i inne delikatne i cenne przedmioty profesjonalnie zabezpieczamy przy użyciu folii stretch, folii bąbelkowej, tektury, bądź taśm transportowych.
  • Nasza kadra została przeszkolona, aby sprawnie i bezpiecznie przenosić przedmioty nawet z budynków bez windy.
  • Meble, których ze względu na nietypowy kształt, bądź duże gabaryty nie da się przetransportować w całości, demontujemy i przewozimy, a następnie montujemy w domu klienta.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz do współpracy!

Zapraszamy do kontaktu!