Transport i przewóz mebli oraz AGD Warszawa

Atras - tanie przeprowadzki na Warszawskiej Ochocie

Chcesz zmienić swoje miejsce zamieszkania, ale przeraża Cię szereg czynności z tym związanych? Pomożemy Ci! Oferujemy kompleksowe przeprowadzki od lat. Nasza ekipa jest profesjonalna, zdyscyplinowana oraz pracowita.

Zadbamy o Twoją wymarzoną przeprowadzkę

Świadczone przez nas usługi obejmują dostarczenie kartonów oraz folii, zapakowanie w nie wszystkich Twoich rzeczy w sposób dla nich bezpieczny, uprzątnięcie starego mieszkania oraz przewóz mebli i reszty przedmiotów do nowego lokum. Wszystkie czynności wykonamy w umówionym przez nas terminie.

Warszawa - Przeprowadzki na Ochocie

Oferując nasze usługi na osiedlu Ochota zapewniamy o najwyższej jakości pakowania z uwagi na specyfikę regionu, który cechuje się wysoką intensywnością ruchu drogowego. Nasze złote zasady pakowania są niezwykle skuteczne i zapobiegają uszkodzeniom przedmiotów naszych klientów. Zawsze staramy się wykorzystać wolne przestrzenie. Garnki wkładamy jedne w drugie, a torebki próbujemy wypełnić wolną garderobą np zapchać je skarpetami. W ten sposób zmniejszamy ilość zbędnych kartonów, które musimy zabrać do Twojego nowego mieszkania. Meble oraz sprzęt AGD zabezpieczamy specjalną folią oraz pilnujemy je ze szczególną ostrożnością.

Zapraszamy do kontaktu!